مبدا*
مقصد*

تاریخ رفت*

بلیط هواپیما آسمان

یکی از شرکت‌های هواپیمایی ایران است که در سال ۱۳۵۹ از ادغام چهار شرکت هوایی ایر تاکسی، ایر، ایر سرویس و هور آسمان تشکیل یافت. این شرکت از سال ۱۳۸۱ به سازمان بازنشستگی کشوری واگذار شده‌است. هم‌اکنون حسین علایی مدیرعاملی این شرکت را بر عهده دارد. سیاست این شرکت استفاده از هواپیماهای کوچک بوده و بیشتر ناوگان این شرکت را هواپیماهای فوکر ۱۰۰ که دارای ظرفیت ۱۰۵ نفر هستند
گواهینامه های معتبر ایرلاین آسمان:


گواهینامه Laboratory Accreditation
گواهینامه CAO IRI Part M
گواهینامه CAO IRI Part 21
گواهینامه CAO IRI Part 145
گواهینامه CAO IRI Part 147
گواهینامه Air Operator
گواهینامه IOSA

تصویر کترینگ
کترینگ شرکت هواپیمایی آسمان
کلاس های پرواز هواپیمایی آسمان

تصویر جهان
  • کلاس تجاری: بیزینس کلاس ایرلاین ماهان دارای فضایی ایده آل و مناسب جهت استراحت، کار و یا مطالعه می باشد. این محیط با ایجاد فضای کافی و تنظیمات صندلی، راحتی و آرامش را برای شما به ارمغان می آورد و شادابی و نشاطتان را تا رسیدن به مقصد حفظ خواهد کرد.

  • کلاس معمولی این محیط که با 31 صندلی اشغال شده است؛ در قیاس با بسیاری از ایرلاین های دیگر فضای بیشتری را در اختیارتان قرار می دهد تا آرامشی نسبی را تا مقصد تجربه کنید.

  • بیزینس کلاس پروازهای داخلی غذاهای ویژه ایرانی و بین المللی، انواع نوشیدنی ها. مجهز به تلویزیون های 42" در کابین.

  • کلاس معمولی در پروازهای داخلی پذیرایی معمول پروازها. مجهز به تلویزیون های 42" در کابین.

  • بیزینس کلاس پروازهای خارجی غذاهای ویژه ایرانی و بین المللی، انواع نوشیدنی ها. مجهز به تلویزیون های 42" در کابین، امکان استفاده از سیستم پخش DVD و MP3 شخصی هر مسافر در پروازهای بالای سه ساعت. امکان خرید از برندهای معتبر دنیا در حین پرواز. اهدای هدیه کیف ملزومات بهداشتی، آرایشی و تحریری در پروازهای طولانی، اهدای هدیه به کودکان 2 تا 12 سال، ارائه پتو و بالش بسته بندی و ضدعفونی شده.

  • کلاس معمولی در پروازهای خارجی پذیرایی معمول پروازها. مجهز به تلویزیون های 42" در کابین.