مبدا*
مقصد*

تاریخ رفت*

بلیط هواپیما ماهان

به خاطر کیفیت بالای هواپیمایی ماهان، بلیط هواپیما ماهان برای مسافران بسیار محبوب است. هواپیمایی ماهان در سال 1371 و با مجوز سازمان هواپیمایی کشوری به عنوان شرکتی خصوصی تاسیس شد و یک سال پس از آن، یعنی در سال 1372، شروع به فعالیت کرد. اولین عملیات پروازی در ماهان با دو فروند هواپیمای توپولوف 154 و دو فروند هواپیمای ایلوشین 76 باری کلید خورد. پروازهای داخلی ماهان در آن سال‌ها، محدود به مسیرهای کرمان و مشهد بود و پروازهای خارجی ماهان هم به مسیر مشهد به دمشق خلاصه می‌شد. آن‌چه بعدتر موجب تحول هواپیمایی ماهان شد، خرید سه فروند ایرباس A300B4 در سال 1378 بود. بهره‌برداری از هواپیمایی مدرن و البته غربی در یک شرکت هواپیمایی خصوصی در کشور، یکی از مهم‌ترین دلایل تحول یاد شده توسط هواپیمایی ماهان بود و البته، چنین حرکتی موجب بهره‌برداری از هواپیماهای دوربرد ایرباس A310 و A320 هم شد. شرکت هواپیمایی ماهان هم‌اکنون ناوگانی متشکل از ۵۴ فروند هواپیمای مسافربری و باری را در اختیار دارد و به ۳۰ مقصد داخلی و ۲۵ مقصد بین‌المللی در خاورمیانه، خاور دور و اروپا پرواز دارد. جالب است بدانید؛ سهامدار اصلی این ایرلاین مؤسسه خیریه مولی الموحدین است.
ناوگان هوایی ماهان

ناوگان هوایی شرکت ماهان عبارت است از:
2 فروند بوئینگ 300-747
7 فروند ایرباس اِی340-600
4 فروند ایرباس اِی340-300
14 فروند ایرباس اِی300-600
10 فروند ایرباس اِی310-300
17 فروند هواپیمای BAE146-300

کترینگ شرکت هواپیمایی ماهان
کترینگ شرکت هواپیمایی ماهان
کلاس های پرواز هواپیمایی ماهان

تصویر جهان
  • کلاس تجاری: بیزینس کلاس ایرلاین ماهان دارای فضایی ایده آل و مناسب جهت استراحت، کار و یا مطالعه می باشد. این محیط با ایجاد فضای کافی و تنظیمات صندلی، راحتی و آرامش را برای شما به ارمغان می آورد و شادابی و نشاطتان را تا رسیدن به مقصد حفظ خواهد کرد.

  • کلاس معمولی این محیط که با 31 صندلی اشغال شده است؛ در قیاس با بسیاری از ایرلاین های دیگر فضای بیشتری را در اختیارتان قرار می دهد تا آرامشی نسبی را تا مقصد تجربه کنید.

  • بیزینس کلاس پروازهای داخلی غذاهای ویژه ایرانی و بین المللی، انواع نوشیدنی ها. مجهز به تلویزیون های 42" در کابین.

  • کلاس معمولی در پروازهای داخلی پذیرایی معمول پروازها. مجهز به تلویزیون های 42" در کابین.

  • بیزینس کلاس پروازهای خارجی غذاهای ویژه ایرانی و بین المللی، انواع نوشیدنی ها. مجهز به تلویزیون های 42" در کابین، امکان استفاده از سیستم پخش DVD و MP3 شخصی هر مسافر در پروازهای بالای سه ساعت. امکان خرید از برندهای معتبر دنیا در حین پرواز. اهدای هدیه کیف ملزومات بهداشتی، آرایشی و تحریری در پروازهای طولانی، اهدای هدیه به کودکان 2 تا 12 سال، ارائه پتو و بالش بسته بندی و ضدعفونی شده.

  • کلاس معمولی در پروازهای خارجی پذیرایی معمول پروازها. مجهز به تلویزیون های 42" در کابین.