مبدا*
مقصد*

تاریخ رفت*

بلیط هواپیما معراج

یکی از شرکت‌های هواپیمایی خصوصی ایران است که در سال ۱۳۸۹ با مجوز سازمان هواپیمایی کشوری و منطبق با استانداردهای سازمان هواپیمایی کشوری تأسیس گردید. دفتر اصلی این شرکت در تهران قرار دارد. از جمله ویژگی های شاخص هواپیمایی معراج می توان دارا بودن ناوگان مدرن با میانگین سن پایین و پرسنل جوان و با تجربه جهت کسب رضایت مسافرین محترم نام برد.
نشان هواپیمایی معراج ترکیبی است از دایره با دو بال نمادین به مفهوم پرواز و استفاده از رنگهای آبی و قرمز که رنگ سازمانی این هواپیمایی است. دایره در وهله اول نقطه‌ای است گسترش یافته و سمبولیسم در برگیرنده مفاهیم حرکت، کمال و یکپارچگی. دایره همچنین نمادی از حرکت و زمان است، در عین حال نمادی است از آسمان و حرکت اجسام سماوی در حول محوری دوار. رنگ آبی به معنای آرامش و لذت بردن، می‌توان این‌گونه گفت خشنودی از آرامش همراه با لذت بردن از آن. قرمز نماد زندگی است و رنگی است درای کشش، قدرت و انرژی مثبت و ترکیب این دو رنگ یکی از محبوبترین ترکیبها را ایجاد می‌کند. دلیل انتخاب این آرم برای هواپیمایی معراج اینست که این نشانه مفهوم حرکت، آرامش، لذت بردن، زندگی و انرژی مثبت را در پرواز نشان می‌دهد و در نهایت به شعار سازمانی هواپیمایی معراج اشاره دارد.
ناوگان هوایی معراج

ناوگان هوایی شرکت معراج عبارت است از:
2 فروند ایرباس-۳۰۰
2 فروند ایرباس-۳۲۰
1 فروند ایرباس-۳۲۱
2 فروند ایرباس ای۳۲۰
2 فروند بوئینگ ۷۰۷
2 فروند بوئینگ ۷۳۷

کترینگ شرکت هواپیمایی معراج
کترینگ شرکت هواپیمایی معراج
کلاس های پرواز هواپیمایی معراج

تصویر جهان
  • کابین اکونومی: در کلاس عادی هواپیمایی معراج فاصله صندلی ها بر اساس استانداردهای بین المللی برای مسافرین در نظر گرفته شده تا لذت پروازی مطمئن را همراه با احساس راحتی و آرامش تجربه نمایند.

  • بیزینس کلاس: در ایرباس های کلاس تجاری هواپیمایی معراج مسافرین می توانند با استفاده از صندلی راحت تر و فضای بیشتری که در اختیار آنها قرار داده می شود در طول پرواز به استراحت، کار و یا مطالعه بپردازند و در محیطی آرام و مطبوع از پذیرایی کترینگ کلاس تجاری این مجموعه لذت ببرند.

  • فرست کلاس: در حال حاضر تعداد محدودی از هواپیماهای این شرکت دارای صندلی فرست کلاس می باشند در این کلاس پروازی تمامی امکانات اعم از مدرنترین و راحت ترین صندلی ها، پذیرایی کترینگ مناسب، سرگرمی های داخل پروازی و بسیاری از امکانات در خدمت مسافرین خواهد بود. استفاده از از بهترین کادر پروازی و مهمانداری تجربه ای دیگر در پروازهای فرست کلاس این هواپیمایی فراهم می نماید.