مبدا*
مقصد*

تاریخ رفت*

بلیط هواپیما شيراز


شما می توانید از طریق سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما آسان تیکت بلیط هواپیما شيراز را برای تاریخ و زمان مورد نظر خود در میان پروازهای موجود جستجو کرده و آنرا به قیمتی مناسب و ارزان رزرو نمایید

یکی از مهترین دغدغه هایی که کاربران فضای مجازی در زمان خرید اینترنتی بلیط هواپیما دارند ، شناسایی وب سایت فروش آنلاین بلیط هواپیما معتبر و قابل اطمینان می باشد ، به همین دلیل شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی رایا سیر توس با بیش از 19 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی دارنده مجوز بند الف از سازمان هواپیمایی کشوری و بند ب از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری اقدام به راه اندازی سامانه فروش اینترنتی بلیط هواپیما آسان تیکت نمود و شما می توانید با اطمینان کامل خرید بلیط هواپیما شيراز را به صورت آنلاین از طریق سامانه آسان تیکت انجام دهید.

فرودگاه شيراز)
کد یاتا
SYZ
شهرستان
شيراز
شرکت های هواپیمایی
مقاصد پروازی
آبادان-اهواز-بندرلنگه-بندرعباس-بوشهر-قشم-بهرگان-اصفهان-کرمان-خارک-کيش-کرمانشاه-لامرد-لاوان-مشهد-ماهشهر-اروميه-عسلويه-رشت-ساری-سيري-تبريز-تهران-زاهدان-چابهار
تلفن
7137118890
وب سایت
http://shiraz.airport.ir

رزرو بلیط هواپیما شيراز:

شما می توانید رزرو بلیط هواپیما شيراز را به آسانی از طریق مراجعه به قسمت جستجوی پرواز سامانه فروش اینترنتی بلیط هواپیما آسان تیکت انجام دهید ، در این قسمت با مشخص نمودن تاریخ سفر ، جستجو را در میان پرواز های موجود شيراز انجام می دهید و پس از انتخاب پرواز مورد نظر می توانید رزرو بلیط هواپیما شيراز را از طریق سامانه فروش اینترنتی بلیط هواپیما آسان تیکت انجام دهید

بلیت هواپیما شيراز:

اگر قصد سفر به شيراز دارید ، شما می توانید بلیت هواپیما شيراز را به صورت 100% آنلاین و مطمئن از طریق سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما آسان تیکت انجام دهید

رزرو پرواز شيراز:

برای رزرو پرواز شيراز از طریق سامانه خرید اینترنتی آسان تیکت کافیست تاریخ سفر خود به شيراز را در قسمت جستجوی پرواز مشخص و جستجو پرواز را در میان پرواز های موجود آغاز نمایید ، در ادامه می توانید نتایج جستجو را براساس شرکت هواپیمایی ، قیمت بلیط و زمان پرواز سفارشی نمایید و رزرو پرواز شيراز را به سادگی انجام دهید

شما می توانید از طریق سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما آسان تیکت قیمت بلیط های خطوط هوایی مختلف را با هم مقایسه و پرواز ارزان شيراز را انتخاب و رزرو نمایید.
برای جستجو و پیدا کردن پرواز ارزان شيراز کافیست به قسمت جستجو پرواز سامانه فروش اینترنتی بلیط هواپیما آسان تیکت مراجعه و با ثبت تاریخ پرواز ، پرواز ارزان شيراز را مشاهده ، انتخاب و رزرو نمایید و بلیط را به صورت آنی دریافت نمایید

در هر لحظه از شبانه روز برای آگاهی از ارزانترین قیمت پرواز شيراز اعم از پروازهای چارتری و سیستمی به سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما آسان تیکت مراجعه و جستجو را در میان پرواز های موجود انجام و بلیط مناسب را انتخاب و خرید نمایید.

شيراز

به طور کلی بلیط ها به سه کلاس پروازی اقتصادی (Economy)، تجاری (Business) و درجه یک (First Class) تقسیم می شوند.

First Class گرانترین صندلی های یک هواپیما را دارد و قیمت آن از دیگر کلاس های پروازی بیشتر است. صندلی های این کلاس، مبله ، تک نفره ، اتاقک مانند و خصوصی می باشد. امکانات رفاهی فرست کلاس شامل تلویزیون خصوصی با ریموت کنترل، لپ تاپ، سرویس اینترنت ماهواره ای، صندلی های اتوماتیک با قابلیت تنظیم زیر پا، پشتی سر به شکل یک بالش انعطاف پذیر و سرویس بهداشتی مستقل است. علاوه بر این امکانات، گاهی اتاق جلسات و یک یا چند لابی خصوصی هم در هر کابین وجود دارد تا مسافرین بتوانند در کنار یکدیگر جلساتشان را برگزار کنند.شرکت های هواپیمایی برای این کلاس پروازی بیشتر از هواپیماهای دو طبقه بوئینگ و ایرباس استفاده می نمایند که فضای بیشتری را بتوانند در اختیارمسافرین قرار دهند.
در این کلاس پروازی غذای گرم پذیرایی می شود و انتخاب نوع غذا از روی منوی غذایی توسط مسافر انجام می شود. از نظر پذیرایی نیز مهمانداران این کلاس پروازی با تجربه تر و توجه خاصی به مسافران دارند. انتقال مسافرین فرست کلاس تا هواپیما به صورت جداگانه از سایر مسافرین انجام می‌شود. در ترمینال فرودگاه نیز کانتر پذیرش اختصاصی برای مسافرین این کلاس وجود دارد و برای دریافت کارت پرواز اولویت دارند. مسافران فرست کلاس اولین مسافرانی هستند که هنگام پیاده شدن ، از هواپیما خارج می‌شود.

بلیط های Business Class نسبت به First Class ارزانتر و از Economy Class گرانتر می باشند.ترانسفر مسافرین بیزینس کلاس نیز به صورت جداگانه تا هواپیما انجام میشود ، صندلی های Business Class مبله هستند و نسبت به فرست کلاس از درجه پایین تری برخوردار هستند ولی راحت و جادار هستند. امکانات کنترل صوتی و تصویری در کابین این کلاس ها به صورت همگانی فراهم می باشد ، در این کلاس پروازی مسافرین با غذای گرم پذیرایی می شوند.

کلاس اکونومی آخرین کلاس پروازی است و کلاس پروازی بلیط هواپیما شيراز از این کلاس پروازی می باشد. اکونومی کلاس در یک پرواز بیشتر صندلی‌ها را به خود اختصاص می‌دهد؛ قیمت بلیط آن پایین ترین نرخ بلیط هواپیما را دارد و صندلی های کلاس اکونومی در ردیف های کنار هم قرار دارند. در این کلاس پرواز معمولاً تعداد محدودی روزنامه، مجله‌ تبلیغاتی و کارت راهنمای پرواز دردسترس مسافرین می باشد.
صندلی‌های کلاس اکونومی بعضی هواپیماها به مانیتور و هدفون تجهیز گردیده اند. سایر امکانات برای مسافران در کلاس اکونومی، به شرکت هواپیمایی و مدل هواپیما بستگی دارد.

برنامه پروازهای شيراز:


مسیر پروازی روزهای هفته
بلیط هواپیما شيراز آبادان یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه
بلیط هواپیما شيراز اهواز شنبه یکشنبه دوشنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
بلیط هواپیما شيراز بندرلنگه شنبه دوشنبه چهارشنبه پنج شنبه
بلیط هواپیما شيراز بندرعباس شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
بلیط هواپیما شيراز بوشهر چهارشنبه
بلیط هواپیما شيراز قشم سه شنبه جمعه
بلیط هواپیما شيراز بهرگان یکشنبه
بلیط هواپیما شيراز اصفهان شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه
بلیط هواپیما شيراز کرمان یکشنبه چهارشنبه جمعه
بلیط هواپیما شيراز خارک شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه پنج شنبه
بلیط هواپیما شيراز کيش شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
بلیط هواپیما شيراز کرمانشاه یکشنبه
بلیط هواپیما شيراز لامرد شنبه
بلیط هواپیما شيراز لاوان شنبه یکشنبه دوشنبه چهارشنبه پنج شنبه
بلیط هواپیما شيراز مشهد شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
بلیط هواپیما شيراز ماهشهر چهارشنبه جمعه
بلیط هواپیما شيراز اروميه سه شنبه
بلیط هواپیما شيراز عسلويه شنبه یکشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه
بلیط هواپیما شيراز رشت شنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه
بلیط هواپیما شيراز ساری شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه جمعه
بلیط هواپیما شيراز سيري یکشنبه دوشنبه جمعه
بلیط هواپیما شيراز تبريز شنبه دوشنبه پنج شنبه جمعه
بلیط هواپیما شيراز تهران شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
بلیط هواپیما شيراز زاهدان شنبه دوشنبه پنج شنبه
بلیط هواپیما شيراز چابهار دوشنبه سه شنبه چهارشنبه جمعه

اگر می خواهید به شيراز سفر کنید، و قصد خرید اینترنتی بلیط هواپیما شيراز دارید ، می توانید با مراجعه به قسمت جستجوی پرواز سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما آسان تیکت ، با اطمینان بلیط خود را به صورت اینترنتی جستجو ، انتخاب و خرید نمایید و آسوده سفر کنید.

چارتر در لغت به معنای اجاره کردن و دربست کرایه کردن است و در سازمان هواپیمایی ، چارتر به معنی اجاره هواپیما یا صندلی‌های آن به صورت یکجا و دربست است ، یکی از دلایل پرطرفدار بودن بلیط چارتر به قیمت بسیار ارزان آن برمی گردد.
از آنجایی که شرکت های خدمات هوایی و گردشگری به صورت عمده و دربستی اقدام به خرید یک پرواز می‌کنند ، تخفیف‌هایی از شرکت های هواپیمایی دریافت می نمایند و با اعمال این تخفیف‌ها روی بلیط ها قیمت برای خریدار به صرفه تر از بلیط های سیستمی می‌شود.
پرواز چارتر در مسیرهای پررفت و آمد و شهرهای پر جمعیت بیشتر است و شرکت‌های چارترکننده یا شرکت های خدمات مسافرت هوایی معمولا در این مسیرها همه صندلی‌های یک هواپیما یا بخشی از آنها را به صورت عمده در طول سال خرید می نمایند و این باعث کاهش قیمت‌ها می‌شود. شرکت‌های هواپیمایی هم برای رقابت با یکدیگر و فروختن همه صندلی ها به صورت یکجا سود کمی از چارتر کننده ها دریافت می نمایند تا انگیزه چارتر کننده را برای دربست کردن هواپیما افزایش دهند .
یکی دیگر از مزایای این بلیط ها این است که هرچه ساعت کمتری به پرواز مانده باشد، این بلیط ها نیز در ارزان‌ترین حالت ممکن به فروش می‌رسند، کاهش قیمت به این دلیل است که شرکت چارترکننده هزینه تک تک صندلی‌ها ی هواپیما را از قبل پرداخت کرده است و ترجیح می‌دهد همه صندلی ها فروخته شوند ، بنابراین قیمت را تا جایی که ممکن است پایین می‌آورد.سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما آسان تیکت امکان جستجو ، انتخاب و خرید آنلاین بلیط هواپیما چارتری شيراز را برای مسافرین شيراز فراهم کرده است.

مهمترین مزیت بلیط چارتر ، ارزان بودن آن نسبت به بلیط سیستمی می باشد و دلیل پرطرفداربودنش هم همین موضوع می باشد، اگر به طور خانوادگی سفر می‌کنید باید بدانید که قیمت بلیط چارتر برای همه سنین یکسان است و تنها برای نوزادان زیر دو سال ارزان تر است، بنابراین برای یک خانواده پرجمعیت دارای فرزند خردسال ، خرید بلیط چارتر چندان مقرون به صرفه نمی باشد.
در مناسبت ها و فصل‌هایی که پیک سفر می باشد ، و درخواست برای بلیط بسیار بالا می‌رود شرکت های چارتر کننده که از پیش بلیط‌های آن مسیر را چارتر کرده اند قیمت‌ها را افزایش می دهند.و معمولا این افزایش قیمت تا حدی بالا می رود که قیمت بلیط چارتر گران‌تر از قیمت بلیط سیستمی می شود.اگر قصد سفر به شيراز را دارید و به دنبال بلیط هواپیما با قیمت ارزان و مناسب می گردید ، سامانه خرید آنلاین بلیط هواپیما آسان تیکت امکان جستجو ، انتخاب و رزرو پرواز چارتری شيراز را برای شما فراهم می نماید


به شيراز: ایرلاین ها:
بلیط هواپیما آبادان شيراز ‌آسمان  -  ‌ايران اير  -  ‌کيش اير  -  
بلیط هواپیما اروميه شيراز ‌آسمان  -  ‌ايران اير  -  ‌کيش اير  -  
بلیط هواپیما اصفهان شيراز ‌آسمان  -  ‌ايران اير  -  ‌کيش اير  -  
بلیط هواپیما اهواز شيراز ‌آسمان  -  ‌ايران اير  -  ‌کيش اير  -  
بلیط هواپیما بندرعباس شيراز ‌آسمان  -  ‌ايران اير  -  ‌کيش اير  -  
بلیط هواپیما بندرلنگه شيراز ‌آسمان  -  ‌ايران اير  -  ‌کيش اير  -  
بلیط هواپیما بهرگان شيراز ‌آسمان  -  ‌ايران اير  -  ‌کيش اير  -  
بلیط هواپیما بوشهر شيراز ‌آسمان  -  ‌ايران اير  -  ‌کيش اير  -  
بلیط هواپیما تبريز شيراز ‌آسمان  -  ‌ايران اير  -  ‌کيش اير  -  
بلیط هواپیما تهران شيراز ‌آسمان  -  ‌ايران اير  -  ‌کيش اير  -  
بلیط هواپیما چابهار شيراز ‌آسمان  -  ‌ايران اير  -  ‌کيش اير  -  
بلیط هواپیما خارک شيراز ‌آسمان  -  ‌ايران اير  -  ‌کيش اير  -  
بلیط هواپیما رشت شيراز ‌آسمان  -  ‌ايران اير  -  ‌کيش اير  -  
بلیط هواپیما زاهدان شيراز ‌آسمان  -  ‌ايران اير  -  ‌کيش اير  -  
بلیط هواپیما ساری شيراز ‌آسمان  -  ‌ايران اير  -  ‌کيش اير  -  
بلیط هواپیما سيري شيراز ‌آسمان  -  ‌ايران اير  -  ‌کيش اير  -  
بلیط هواپیما عسلويه شيراز ‌آسمان  -  ‌ايران اير  -  ‌کيش اير  -  
بلیط هواپیما قشم شيراز ‌آسمان  -  ‌ايران اير  -  ‌کيش اير  -  
بلیط هواپیما لامرد شيراز ‌آسمان  -  ‌ايران اير  -  ‌کيش اير  -  
بلیط هواپیما لاوان شيراز ‌آسمان  -  ‌ايران اير  -  ‌کيش اير  -  
بلیط هواپیما لاوان شيراز ‌آسمان  -  ‌ايران اير  -  ‌کيش اير  -  
بلیط هواپیما ماهشهر شيراز ‌آسمان  -  ‌ايران اير  -  ‌کيش اير  -  
بلیط هواپیما مشهد شيراز ‌آسمان  -  ‌ايران اير  -  ‌کيش اير  -  
بلیط هواپیما کرمان شيراز ‌آسمان  -  ‌ايران اير  -  ‌کيش اير  -  
بلیط هواپیما کرمانشاه شيراز ‌آسمان  -  ‌ايران اير  -  ‌کيش اير  -  
بلیط هواپیما کيش شيراز ‌آسمان  -  ‌ايران اير  -  ‌کيش اير  -  

بلیط هواپیما سیستمی شيراز:

در صورتی که قصد سفر خانوادگی به شيراز را دارید و کودک بین 2 تا 12 سال و نوزاد زیر 2 سال دارید ، بهترین انتخاب خرید بلیط هواپیما سیستمی شيراز می باشد و دلیل آن این است که قیمت بلیط هواپیما سیستمی شيراز برای کودکان 2 تا 12 سال نیمه بها و برای نوزادان زیر 2 سال حدود 10 درصد قیمت بلیط بزرگسالان می باشد ، از طرفی با خرید بلیط سیستمی در صورتی که از پرواز جا بمانید یا قصد کنسل نمودن بلیط خود را داشته باشید ، مطابق قوانین کنسلی سازمان هواپیمایی کشوری مبلغ قابل برگشت به شما محاسبه و استرداد می شود

بلیط سیستمی شيراز:

بلیط های سیستمی در واقع بلیط هایی هستند که شرکت های هواپیمایی مستقیما اقدام به فروش آنها می‌کند. این بلیط‌ها اغلب قابل استرداد هستند و معمولا قیمت بالاتری نسبت به بلیط های چارتر دارند .بیشتر پروازهای شرکت های هواپیمایی بزرگ ایران مثل ایران ایر ، آسمان و ماهان به صورت برنامه ای و سیستمی به فروش می رسند ، این پرواز ها برنامه پروازی مشخص و منظمی برای طول سال دارند ، بر خلاف بلیط های چارتر ، بلیط های سیستمی امکان استرداد بلیط مطابق قوانین کنسلی سازمان هواپیمایی کشوری را دارند. سامانه فروش اینترنتی بلیط هواپیما آسان تیکت امکان خرید آنلاین بلیط سیستمی شيراز را برای مسافرینی که قصد سفر به شيراز دارند فراهم نموده است

بلیط سیستمی لحظه آخری شيراز:

در بعضی مواقع بلیط سیستمی شامل تخفیف لحظه آخری و قیمت آن پایین‌تر از همیشه می‌شود. در روزهای وسط هفته و فصل‌های کم سفر معمولا می‌توان بلیط لحظه آخری سیستمی با قیمتی مناسب پیدا کرد. آسان تیکت امکان خرید آنلاین بلیط سیستمی لحظه آخری شيراز را برای مسافرین شيراز فراهم می نماید.

شما می توانید با چند کلیک بلیط ارزان هواپیما شيراز را از طریق سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما آسان تیکت خرید نمایید.سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما آسان تیکت امکان جستجو ، انتخاب و خرید آنلاین بلیط ارزان قیمت شيراز را برای مسافرین شيراز فراهم نموده است ،با خرید بلیط هواپیما شيراز از طریق آسان تیکت مطمئن سفر کنید

اگر به دنبال بلیط چارتر شيراز می گردید ، آسان تیکت در کنار شماست ، بلیط چارتر شيراز را سریع ، آسان و مطمئن از آسان تیکت خرید نمایید.

اگر قصد سفر به شيراز دارید آسان تیکت امکان رزرو آنلاین بلیط هواپیما چارتر شيراز از معتبرترین چارتر کننده ها و ایرلاین های کشور را برای شما فراهم می نماید

یکی از دلایلی که بلیط های لحظه آخری با قیمت مناسبتری به مسافرین ارائه می گردد ، این است که با نزدیک شدن به زمان پرواز، و خالی ماندن صندلی های هواپیما ، شرکت چارتر کننده یا خط هوایی به جهت پر کردن صندلی های خالی ، قیمت بلیط را کاهش می دهند ، شما می توانید بلیط لحظه آخری شيراز را با بهترین قیمت از طریق سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما آسان تیکت رزرو نمایید

همان طور که می دانید بلیط لحظه آخری هواپیما از نظر قیمتی برای مسافران بسیار مقرون به صرفه می باشد ، سامانه فروش اینترنتی بلیط هواپیما آسان تیکت این افتخار را دارد که امکان رزرو آنلاین بلیط هواپیما لحظه آخری شيراز را برای مسافرین شيراز فراهم نموده است

آسان تیکت امکان رزرو بلیط چارتری و سیستمی کلیه پروازهای داخلی را تنها با چند کلیک برای شما فراهم آورده است ، ارائه این خدمات با همکاری شرکت های هواپیمایی معتبر ایران نظیر ماهان , آتا ، قشم ایر ، کیش ایر , معراج , کاسپین , آسمان , ایران ایر و زاگرس امکان پذیر گردیده است.آسان تیکت امکان رزرو بلیط هواپیما از شيراز به کلیه مقاصدی که شرکت های هواپیمایی داخلی به آن پرواز دارند را برای شما فراهم می نماید

از طریق سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما آسان تیکت می توانید مناسبترین قیمت پرواز از شيراز به کلیه مقاصد پروازی که شرکت های هواپیمایی داخلی به آن پرواز دارند را به صورت آنلاین جستجو و رزرو نمایید.

یکی از مهم ترین پارمترها در زمان خرید، خرید بلیط هواپیما ، قیمت بلیط هواپیما می باشد که بر اساس خط هوایی ، زمان پرواز ، کلاس پروازی ، سیستمی یا چارتری بودن پرواز متغیر می باشد. شما می توانید در هر لحظه از شبانه روز از طریق سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما آسان تیکت مناسبترین قیمت بلیط هواپیما شيراز با پیدا و خرید بلیط خود را به صورت آنلاین انجام دهید.


جاذبه های گردشگری
دروازه قرآن شیراز
دروازه قرآن شیراز